کتاب صوتی رویای سرنوشت

جزئیات بیشتر

نویسنده

آنتونی رابیز

گوینده

مترجم

بیگزبایت

حجم هر قسمت

15 مگابایت

مدت زمان هر قسمت

10 دقیقه

تعداد فایل ها

24

نوع فایل

mp3

زبان

فارسی

توضیحات مختصر محصول
کتاب صوتی رویای سرنوشت

خصوصیات و تاثیرات کتاب صوتی رویای سرنوشت بر روی انسان

 

رویای سرنوشت

زندگی جبر است یا اختیار؟! همیشه این سوال ذهن بشر را به خود مشغول کرده است که سرنوشت ما از قبل تعیین شده است و یا خودمان آن را می‌سازیم؟ این سوال کاملا کلیشه ای و تکراری ،سوالیست که ما گاها با وجود اینکه می‌دانیم تقدیر را می‌توانیم با دستان خود رقم بزنیم،اما ذهن خود را به آن درگیر می‌کنیم.کتاب صوتی رویای سرنوشت محتوایی در این مورد دارد که ما را آگاه می‌سازد که هر انسانی دارای شعور و آگاهی است که می‌تواند بفهمد،لحظات زندگی چقدر زودگذر و چقدر ارزشمند هستند. بنابراین هدر دادن لحظات زندگی،با این فکر که سرنوشت از قبل رقم خورده است، کاملا روال بیهوده ای است و نباید اختیار سرنوشت خود را به دست سرنوشت و روزگار سپرد.

رویای سرنوشت چیزی است که می‌تواند فرداهای ما را آنطور که می‌خواهد  رقم زند، امروز زندگی ما،آینده دیروزمان است،چیزی که استادش خودمان بوده‌ایم که امروزمان را اینطور رقم زده ایم،افکار و تصمیمات دیروزمان منجر به این شده است که امروز چه کسی باشیم  و چه چیزی احساس کنیم پس سعی کنیم استاد خوبی برای فرداهایمان باشیم.

معرفی کتاب رویای سرنوشت

کتاب صوتی رویای سرنوشت  از افرادی صحبت می‌کند که با وجود محدودیت‌ها و کوتاهی‌های زیادی که در زندگی دارند،دست به کارهای بزرگ می‌زنند و به عنوان نمونه ای از الگوهای بزرگ موفقیت درآمده‌اند. همه ما آرزوهایی داریم که دوست داریم به واقعیت بپیوندند،همه ما در عمق وجودمان حس می‌کنیم که دارای قدرت بزرگی هستیم،باور داریم که موهبت خاصی در درونمان نهفته است و مطمئنیم که می‌توانیم تغییر و تفاوت‌هایی در درون زندگی خود ایجاد کنیم اما چطوری؟؟؟؟؟

 

denys nevozhai z0nVqfrOqWA unsplash کتاب صوتی رویای سرنوشت

 

کتاب صوتی رویای سرنوشت با تقویت نیروی درونی و ذهن ناخودآگاه، سعی می‌کند ما را در مسیر رسیدن به اهداف بزرگ و تغییر رویه بی‌روح زندگی‌مان کمک کند تا بهتر بتوانیم مسیرهای بزرگ را طی کرده و به بالاترین حد ممکن موفقیت برسیم.

آنتونی رابینز در کتاب صوتی رویای سرنوشت این عقیده را دارد که همه ما می‌توانیم تمام خواسته‌هایی که در زندگی،فکر می‌کنیم شکل افسانه هستند را به حقیقت درآوریم.

می‌توانیم شهامت و شجاعت آن را داشته باشیم که اختیار تمام اتفاقاتی که در زندگیمان در حال وقوع هستند را به عهده بگیریم و آنطور که باب میلمان است تغییرشان دهیم و یا دست کم می‌توانیم بر واکنش‌های خود نسبت به آن وقایع و کارهایی که در جواب آنها انجام می‌‌دهیم تسلط کافی داشته باشیم. این کتاب،برگرفته از برگرفته از سخنرانی‌ها و تمام کتابهایی است که از آنتونی رابینز، متفکر بزرگ آمریکایی منتشر شده است.

وی در این کتاب صوتی،عقیده دارد که اهداف معنوی، بسیار مهم‌تر و باارزش‌تر از هدف‌های مادی است و همچنین در این کتاب،می‌خواهد به مردم بگوید که چه عمل و کاری می‌تواند تعیین کننده شخصیت انسان و راه آینده زندگی او باشد.

 

رویای سرنوشت چگونه به حقیقت می‌پیوندد

رویای سرنوشت، یعنی تمام سوالاتی که درمورد آینده ذهن ما را به خود مشغول می‌کند.

سوالاتی که در قالب سوال و به معنی  خواسته ما از آینده می‌باشد.

سوالاتی از قبیل اینکه آرزوی ما از آینده چیست؟ اگر خواسته‌هایی که دوست داشتیم و جایی اجبار به فراموش کردنشان شدیم، به حقیقت می‌پیوست، وضع امروزمان چگونه بود؟ و یا چگونه می‌شود وضع را از اینی که هست بهتر کرد؟ و….

کتاب صوتی رویای سرنوشت،پاسخ قانع کننده‌ای به تمام سوالاتی هست که در مورد آینده و موفقیت از خودمان می‌پرسیم.

این کتاب می‌گوید که چند لحظه وقت بگذارید و در آرزوهای خود تفکر کنید ببینید خواسته واقعی و بزرگ شما در زندگی چیست؟ به تمام کارهایی که انجام می‌دهید تا به خواسته هایتان برسید فکر کنید ببینید تا چه حد  خودتان را وقف رسیدن کرده‌اید؟ چه کارهایی تعیین کننده شخصیت و راه زندگی کردن موفق ما است؟

کتاب صوتی رویای سرنوشت می‌خواهد به ما بگوید که جواب تمام سوالاتی که از آینده در ذهن ما نقش می بندد در کلمه تصمیم پنهان است.آنتونی رابینز در این کتاب عقیده دارد که هر آنچه که رویای سرنوشت ما را به حقیقت می‌رساند، تصمیماتی است که می‌گیریم.

 

 

بخش‌هایی از کتاب صوتی رویای سرنوشت

خیلی چیزها و روندها در زندگی به صورت جبر بر ما تحمیل می‌شود،اما در عوض خیلی چیزها و موقعیت‌ها نیز در زندگی ما هستند که قدرت اختیار برای تغییر آنها داریم و می‌توانیم آنطور که می‌خواهیم جریان را پیش ببریم.

کتاب صوتی رویای سرنوشت، به ما می‌گوید که در مقابل اتفاقات زندگی،دست روی دست نگذاریم و خود را تسلیم سرنوشت و اتفاقات آن نکنیم، جبر زندگی را نپذیریم و منظر پیش‌آمد «هرچه پیش آید خوش آید» ننشینیم.

ما می‌توانیم آینده‌مان را خودمان رقم بزنیم و آنطور که خوشحالمان می‌کند پیش ببریم.

رابینز در این کتاب  می‌خواهد که ما از خودمان بپرسیم آیا از شرایط حال و نتایج اتفاقات زندگی راضی هستیم یا خیر؟

برنامه ای که برای زندگی داریم چیست و می‌خواهیم تقدیرمان چگونه باشد؟

و نهایتا اینکه از تلاش برای آینده، دست برنداریم و نابسامانی‌های زندگی را حذف و به جای آن شادی‌ها و خوش‌ها را به زندگیمان وارد کنیم.

فرمول موفقیت نهایی از نظر کتاب صوتی رویای سرنوشت

اولین قدم برای موفقیت و به حقیقت رساندن رویای سرنوشت، این است که خواسته خود را مشخص كنید و دقیقا بدانید که چه می‌خواهید.

در قدم بعدی دست به کار شوید و برای رسیدن به آن اقدام کنید.چرا که تنها آرزوی داشتن چیزی کافی نیست و برای رسیدن به آن باید نهایت تلاش خود را بکنیم.

اقدام سوم این است که تلاش خود را بسنجید ببینید برای رسیدن به هدف مؤثر بوده است یا خیر و اگر مؤثر نیست، انرژی خود را بر سر یک احتمال بیهوده و بی‌ارزش هدر ندهید.

و نهایتا اینکه هیچوقت از امتحان هیچ راهی برای رسیدن به هدفتان سر باز نزنید و شیوه كار خود را آنقدر تغییر دهید و عوض کنید تا به هدف مورد نظرتان برسید.قابلیت انعطاف داشته باشید چرا که این قابلیت باعث می‌شود که ایده‌های تازه ای به ذهنتان برسد که به نتیجه‌های بهتری برسید.

در کل هدف کتاب صوتی رویای سرنوشت این است که به ما یاد بدهد که در زندگی هدف داشته باشیم و بدون هدف قدمی پیش نرویم. وقتی که در زندگی هدفی را دنبال کنید،خودبخود شخصیت درونی شما میل به رشد پیدا می‌کند و کم‌کم می‌توانید به هرآنچه که از زندگی انتظار دارید برسید.چرا که رشد غذای روح است و رشد فقط با هدف امکان پذیر است.

 

 

 


از دیگر صفحات ما دیدن فرمایید

وبلاگ بیگزبایت

کتاب های صوتی بیگزبایت

کانال تلگرامی بیگزبایت

صفحه ی اصلی بیگزبایت

کتاب های صوتی رایگان بیگزبایت


 

نمایش بیشتر
دیدگاه های کاربران
دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 0 امتیاز کلی : 0.0 توصیه خرید : 0 نفر
بر اساس 0 خرید
0
0
0
0
0

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید: فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید. نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید. از استفاده از کلماتی که از لحاظ اخلاقی مشکل دارند به شدت پرهیز کنید و به هیچ عنوان در مورد بحث های سیاسی در هیچ یک از محصولات حرفی نزنید

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “کتاب صوتی رویای سرنوشت”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *