توضیحات مختصر محصول
کتاب صوتی قدرت من هستم

نمونه ی صوتی کتاب


نقد و بررسی کتاب صوتی قدرت من هستم

کتاب صوتی کلمات قدرتمندترین ابزار دست بشر هستند. انسان می‌تواند با قدرت کلمات زندگی‌ای را ویران یا از نو بسازد. در واقع این کلمات هستند که با انرژی و اثر خود زخم‌ها را التیام می‌بخشند یا نمکی بر زخم‌ها می‌شوند. اما این بستگی به انسان است که از این قدرت در چه راستایی استفاده کند. تحقیر یا احترام؟ کافی است کمی وقت بگذاریم و ببینیم کلمات ما چقدر راهگشای زندگی خود و دیگران بوده است. اگر کلمات از عمق جان و باور ما باشند حتی قدرت تغییر و تحول زندگی را دارند. کافی است باور کنیم.

جول اوستین در کتاب قدرت من هستم  به ما کمک می‌کند تا با دو کلمه‌ی من هستم به تعالی برسیم.

The Power of I Am Books کتاب صوتی قدرت من هستم

درباره کتاب صوتی قدرت من هستم

کتاب قدرت من هستم نوشته‌ی جول اوستین در سال 2015 منتشر شد. جول اوستین نویسنده و سخنران انگیزشی است که کتاب‌های او در فهرست پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک‌تایمز قرار داشته و سخنرانی‌های او به طور متوسط ۷ میلیون بیننده در طول یک هفته دارد. کتاب قدرت من هستم پرفروش‌ترین و یکی از محبوب‌ترین کتاب‌های اوست. او در این کتاب از قدرت «من هستم»هایی که انسان‌ها هر روز در کلام خود از آن استفاده می‌کند می‌گوید. این کتاب یکی از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین کتاب‌های جول اوستین است که تا مدت‌ها در صدر کتاب‌های پرفروش قرار داشته است. جول اوستین در این کتاب سعی می‌کند به خواننده توضیح دهد که انسان هر صفتی یا عبارتی را که به خود نسبت می‌دهد در واقع آن را باور می‌کنیم و در نهایت همان می‌شویم. کتاب پر از جملات انگیزشی است و به زبان ساده نوشته شده تا برای همه‌ی افراد جامعه قابل فهم باشد.

کتاب قدرت من هستم برای چه کسانی مناسب است

معمولا شرایط بد زندگی و اتفاقات ناگوار که گاهی انسان از آن‌ها با عنوان بدشانسی یا بدبختی یاد می‌کند تنها در نتیجه‌ی نگرش منفی فرد به آن موضوع شکل می‌گیرد. افرادی که مدام در زندگی غرلند می‌کنند و به دنبال بهانه هستند تا تمام صفات منفی را بین دو کلمه‌ی من هستم بگذارند با خواندن کتاب قدرت من می‌توانند توانایی‌ها و استعدادهای بی نظیر خود را کشف کنند و زندگی مثمر ثمرتر و شاد تری داشته باشند. اوستین در این کتاب هم مثل کتاب‌های دیگر خود تا با بینش و داستانهای شگفت انگیز الهام‌بخش بسیاری از افراد است تا به آن‌ها یادآور شود که  با تمرکز بر قدرت انرژی مثبت به اصل و حقیقت زندگی خود مسلط شوند. کتاب قدرت من هستم به خواننده کمک می‌کند تا با تمرکز بر روی این دو کلمه می‌توان به قله‌های زندگی صعود کرد و این دو کلمه چیزی نیست جز من هستم.

مروری بر کتاب قدرت من هستم

کتاب قدرت من هستم از نوزده فصل تشکیل شده است. نویسنده در بخش‌های آغازین کتاب به این موضوع تاکید دارد که زمانی که فرد به خود می‌گوید «من خیلی دست و پاچلفتی هستم» دست و پا چلفتی بودن به سراغ او می‌رود. وقتی بگوید«من خیلی پیر هستم» چین و چروک‌ها به دنبال او می‌روند یا مثلا زمانی که می‌گوید «من خیلی چاق هستم» کالری‌ها به دنبال او می‌آیند. در واقع انسان هرچیزی را که بگوید من هستم مثل این است که برای آن دعوت‌نامه فرستاده و در را به رویش باز کرده و به او اجازه داده جزوی از زندگی او باشد. این مورد برای موارد منفی و مثبت وجود دارد. اوستین در ادامه توضیح می‌دهد که آن‌چه انسان به عنوان زیبایی و طراوات به خود نسبت می‌دهد خداوند هم همان را در سر راه او قرار می‌دهد و این امر باعث طراوت روح آدمی هم می‌شود. در ادامه نویسنده توضیح می‌دهد که چطور با تمرین می‌توان نقاط ضعف را تبدیل به نقاط قوت کرد و جای افکار منفی بذر افکار مثبت را در ذهن کاشت.

تاکید اوستین در این کتاب بر این موضوع است که باید من هستم های خود را تغییر دهیم تا سرنوشتمان هم تغییر کند.

به عنوان مثال در فصل دوازدهم که عنوان «من هدفمند هستم، زمان را تحت کنترل دراورید» نویسنده توضیح می‌دهد که زمان یکی از با ارزش‌ترین دارایی‌های بشر است که به هیچ‌وجه از دست رفتن آن قابل جبران نیست. او می‌گوید که مسئول زمانی هستیم که خداوند در اختیار ما قرار داده است و نباید آن را هدر دهیم یا بدون هیچ هدف خاصی اجازه دهیم که زمان از دستمان برود. مشخص کردن اولویت‌های اصلی زندگی و هدفمند بودن یکی از راهکارهایی است که در این فصل به آن تاکید شده است.

در واقع گذراندن امور زندگی در صفحات مجازی یا به بطالت گذراندن زندگی تنها انسان را از مسیر آرامش و حال خوب جدا می‌کند.

در هر فصل از کتاب جول اوستین داستان‌ها، راهکارها و رویکردهایی را ارائه می‌کند که انسان را قدم به قدم با مفهوم واقعی و مهم زندگی او آشنا می‌کند. در ادامه در فصل هفدهم با عنوان «من حفاظت شده هستم؛ خداوند انسان‌های دارای عیب را دوست دارد» اوستین با اشاره به جملاتی از کتاب مقدس توضیح می‌دهد که اگر انسان به خداوند اطمینان و توکل داشته باشد و بداند بدون اجازه خداوند هیچ‌چیزی نمی‌تواند وارد محدوده‌ی زندگی او شود دیگر نگران آینده نخواهد بود. در نهایت این احساس اطمینان به خداوند باعث می‌شود تا فرد از مسیر خوشبختی خارج نشود و به همه چیز با دیدیگاهی مثبت نگاه کند.

در فصل ‌های پایانی کتاب اوستین توضیح می‌دهد که همیشه نباید با این دیدگاه در محضر خداوند دعا کرد که معجزه‌ای رخ دهد و فردی وارد زندگی ما شود که به واسطه‌ی او ما احساس خوشبختی کنیم. او بیان می‌کند که حالا زمان آن رسیده که به جای انتظار برای رسیدن معجزه و خوشبختی، خودمان معجزه‌ی زندگی افراد شویم. انسان در حقیقت دست خداوند در این کره خاکی است که می‌تواند باعث امید بخشی و شور و اشتیاق در زندگی دیگران شود.

جول اوستین در کتاب قدرت من هستم قدم به قدم از کنار گذاشتن عادت‌های فکری منفی تا تبدیل شدن به معجزه‌ای در زندگی دیگران همراه خواننده است.

درباره جول اوستین؛ سخنران و نویسنده‌ی الهام‌بخش و کتاب صوتی او

اغلب کسانی که طرفدار سخنرانی‌ها و کتاب‌های انگیزشی هستند با سخنان جول اوستین  Joel Osteen  توانسته‌اند تغییرات چشمگیری در زندگی خود ایجاد کنند. جول اوستین در سال 1963 در ایالت تگزاس امریکا متولد شد. او بعد از مرگ پدر کار او را به عنوان کشیش ارشد کلیسای لیکوود ادامه داد. جول رفته رفته با سخنرانی‌های خود در بین مردم شهرخود معروف و محبوب شد. سخنرانی‌هایی که مثل یک روانشناس در حوزه موفقیت و خودیاری و با استفاده از  آیات کتاب مقدس به مخاطبان او کمک می‌کند تا علاوه بر احساس آرامش ایمان درونی خود را به خداوند هم تقویت کنند.

اوستین در سخنرانی‌های خود علاوه بر تکنیک‌های فن بیان از موضوعاتی صحبت می‌کند که اغلب مردم در طول زندگی روزمره خود با آن مواجه هستند. جذابیت لحن و گفتار اوستین به شکلی است که  بسیاری از مخاطبانش در سراسر جهان به او لقب «کشیش خوش‌رو» را دادند.

سخنرانی‌های انگیزشی اوستین در طول یک ماه بیش از 20 میلیون بیننده در اینترنت دارد و کتاب‌های او  در ۱۰۰ کشور مختلف در سراسر دنیا ترجمه شده‌اند. جول اوستین در سال ۲۰۰۶ در فهرست ۱۰ فرد تاثیرگذار جهان قرار گرفت. او تا به حال بیش از هفت کتاب نوشته که تمامی آن‌ها در حوزه روانشناسی و خودیاری است. نکته قابل توجه درباره‌ی کتاب‌های او این است که بعضی از این کتاب‌ها بیش‌تر از ۲۰۰ هفته در صدر بهترین کتاب‌های نیویورک تایمز بوده‌اند.

کتاب صوتی قدرت من هستم با ترجمه‌ی «فریبا سبزچمنی» و خوانش «مهبد قناعت پیشه» از سوی انتشارات شادن پژواک منتشر شده است. خرید و دانلود نسخه‌‌ی صوتی این اثر در سایت فیدیبو امکان‌پذیر است.

از جول اوستین کتاب‌های صوتی «چگونه استعداد خود را کشف کنیم؟»، «قدرت ایمان»، «خواستن توانستن است»، «چگونه از بیمار به پزشک تبدیل شویم؟»، «کامل شدن»، «فراتر از محدودیت»، «شما برای زندگی در محدودیت خلق نشده‌اید»، «شما کاملا مجهزید شما بصورت کامل و هدفمند خلق شده‌اید»، «فراوانی نعمت‌ها»، «آمادگی در مسیر رسیدن به هدف»، «شما برای من اهمیتی ندارید» و «چگونه احساس خوبی داشته باشیم» در فیدیبو برای خرید و دانلود قرار دارد.

The Power of I Am Book کتاب صوتی قدرت من هستم

در بخشی از کتاب صوتی قدرت من هستم می‌شنویم

امروز در این موقعیت که قرار دارید تا حدی به خاطر آن چیزهایی است که همیشه در مورد خودتان می‌گفته‌اید. واژه‌ها مثل بذر هستند. وقتی چیزی بر زبان خود جاری می‌کنید، به آن چیزی که می‌گویید جان می‌بخشید. اگر به گفتن آن ادامه دهید، نهایتا ممکن است به واقعیت تبدیل شود. شاید خودتان متوجه شوید یا شاد هم نشوید، ولی در واقع آینده‌ی خودتان را پیش‌گویی می‌کنید. این مساله در آن زمان که چیزهایی از این قبیل می‌گوییم «من مورد رحمت خداوند هستم. من قوی هستم. من به رویاهایم دست خواهم یافت. من از زیر بار قرض بیرون خواهم آمد» خیلی خوب است، با این کار نه تنها مثبت‌گرا هستیم بلکه در عین حال، پیروزی را پیش‌گویی کرده‌ایم، موفقیت را پیش‌گویی کرده‌ایم، سطوحی جدید را پیش‌گویی کرده‌ایم. زندگی شما در همان مسیر واژه‌های شما حرکت خواهد کرد.

اما خیلی از مردم دائما تنها مسائل منفی را پیش‌گویی می‌کنند. «هرگز اتفاق خیلی خوبی برای من در زندگی رخ نمی‌دهد». «دیگر هرگز اندامم متناسب نخواهد شد». «اوضاع کسب و کار خراب است. به احتمال زیاد اخراج خواهم شد». «فصل مریضی است. حتما آنفولانزا خواهم گرفت».


از دیگر صفحات ما دیدن فرمایید

وبلاگ بیگزبایت

کتاب های صوتی بیگزبایت

کانال تلگرامی بیگزبایت

صفحه ی اصلی بیگزبایت

نمایش بیشتر
دیدگاه های کاربران
دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 2 امتیاز کلی : 0.0 توصیه خرید : 0 نفر
بر اساس 2 خرید
0
0
0
0
0
  1. احسان وکیلی زاده

    در تاریخ پاسخ

    بهترین کتاب

  2. احسان وکیلی زاده

    در تاریخ پاسخ

    بهترین کتاب سال

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید: فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید. نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید. از استفاده از کلماتی که از لحاظ اخلاقی مشکل دارند به شدت پرهیز کنید و به هیچ عنوان در مورد بحث های سیاسی در هیچ یک از محصولات حرفی نزنید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *